شورا، معاونان و مشاوران

دوشنبه, 03 آذر 1393 ساعت 01:32

معرفی شورای دوره چهارم

 

اطلاعات اعضای شورای سازمان

 

نام و نام خانوادگی مدرک تحصیلی رشته سمت عضویت خلاصه رزومه
مهندس محمدباقر آقاجانلو فوق لیسانس آبیاری و زهکشی رئیس 

انتصابی

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ایجرود ، عضو انجمن مهندسی آب استان زنجان
مهندس روح اله حسنی فوق لیسانس مدیریت کشاورزي نائب رئیس
 

انتصابی

(سازمان جهاد کشاورزی)

رییس سابق گروه توسعه روستایی و اداره آمار و فناوری اطلاعات سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان و معاون سابق مدیر کل امور روستایی استانداری زنجان،مسئول ستاد اجرایی پروژه مساحی اراضی کشاورزی استان زنجان

مهندس حمید مقدم فر فوق لیسانس زراعت و اصلاح نباتات دبیر انتخابی 1-معاون آموزشی سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی استان زنجان
2-مدیر عامل شرکت کارساز طلائی زنجان
3- مدیر آموزشگاه کشاورزی اندیشه سبز
4- استاد دانشگاه پیام نور
مهندس علیرضا شیری فوق لیسانس زراعت عضو انتخابی رییس هیات مدیره انجمن صنفی شرکت های خدمات توسعه کشاورزی ، عضو هیات مدیره شرکت اشراق ، عضو هیات مدیره صندوق توسعه کشاورزی استان زنجان ، مدیر عامل شرکت زرین کشت زرین رود
پیمان صدری آزاد لیسانس زراعت و اصلاح نباتات خزانه دار انتخابی مدیر عامل شرکت سبز کشت خرمدره ، مهندس نمونه کشوری در سال 1388
مهدی محمودی لیسانس علوم دامی عضو انتخابی مدیر عامل شرکت رویان گستر اند آباد ، مدیر عامل نمونه استانی سال 1391
مهندس یوسف قربانی لیسانس زراعت واصلاح نباتات عضو

انتخابی

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت گستره سپهر، رئیس انجمن صنفی شرکت های

خدمات توسعه کشاورزی، رئیس هیات مدیره شرکت تعاونی پیام سبز اشراق 

دکتر محمدرضا عظیمی دکتری زراعت و اصلاح نباتات عضو

انتصابی

(وزارت علوم،تحقیقات و فناوری)

رییس دانشکده کشاورزی دانشگاه زنجان
مهندس علی قره چه لو لیسانس منابع طبیعی عضو

انتصابی

(اداره کل محیط زیست)

کارشناس اداره کل محیط زیست استان زنجان
 سعید بیگدلی لیسانس تولیدات گیاهی عضو انتخابی مدیر عامل شرکت زرخیز گرماب ، عضو انتخابی شورای سوم نظام مهندسی کشاورزی استان زنجان
 علی دوستی لیسانس تولیدات گیاهی عضو انتخابی مدیر عامل شرکت خوشه زرین حلب ، رییس هیات مدیره شرکت امید کشاورز 
خواندن 5426 دفعه
گروه های تخصصی
cache/resized/3bffe60db313633e74b1791a6e3d29cf.jpg
رشته های تحصیلی گروه تخصصی منابع طبیعی ومحیط زیست ...
cache/resized/c93d30d6903b1322d4edc555bd558b61.jpg
  رشته های تحصیلی گروه تخصصی گیاهپزشکی عبارت ...
cache/resized/7f1b39910b4d7c01c160902783864a80.jpg
  رشته های تحصیلی گروه تخصصی باغبانی عبارت اند ...
cache/resized/205998c7ba10fd4e72a5314b8ee4d101.jpg
    رشته های تحصیلی گروه تخصصی ترویج وآموزش ...
cache/resized/d2571befdab561b92ae0011c915b2a75.jpg
    رشته های تحصیلی گروه تخصصی خاکشناسی عبارت ...
cache/resized/5a90676fd1f5ebffaf528cd4f95edee0.jpg
  رشته های تحصیلی گروه تخصصی زراعت واصلاح ...
cache/resized/79727ec13d055760dc9a091d18c31f79.jpg
   رشته های تحصیلی گروه تخصصی علوم دامی عبارت ...
cache/resized/e9997f31288b001565d4f69eb4d5c357.jpg
   رشته های تحصیلی گروه تخصصی شیلات عبارت اند ...
cache/resized/2e267c6b468e974af437439d96d2af4c.jpg
   رشته های تحصیلی گروه تخصصی ماشینهای کشاورزی ...
cache/resized/a3948c1db608d308b728396365893d71.jpg
   رشته های تحصیلی گروه تخصصی اقتصاد کشاورزی ...
cache/resized/267ad7f48a7ec7885cdb137b6f61b113.jpg
   رشته های تحصیلی گروه تخصصی علوم وصنایع ...

جستجو